login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS TONIANKA KRAKÓW - strona nieoficjalna
Aktualności:
2014-10-29
Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
2013-08-16
Na początek Górzanka.
2013-08-09
Skała 2004 kolejnym rywalem w Pucharze Polski
Wyniki ostatniej kolejki:
Orzeł II Iwanowice - Potok Więckowice
2:0
Orlęta Rudawa - Prądniczanka II Kraków
3:5
Niegoszowianka Niegoszowice - Tonianka Kraków
4:4
Górzanka Nawojowa Góra - Topór Aleksandrowice
3:0
Bratniak II Kraków - TS Węgrzce II
3:3
Błękitni II Modlnica - Wisła Rząska
1:4
AP 2011 II Zabierzów - JKS Zelków
1:0
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Zarząd
Tabela
Terminarz rozgrywek
Galeria 2009/2010
Wyszukiwarka
Logowanie
Zarejestruj się
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
10
, wczoraj:
10
ogółem:
199 973
statystyki szczegółowe
Uzytkownicy
Kibic - 1
Pilkarz - 0
Dzialacz - 1
Sztab - 0
Kontakty
Administrator
Twoje dane kontaktowe:
[x]
Wiadomość:
Wiadomość została wysłana.
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
15
2013-11-10
Błękitni II Modlnica
1:4
Wisła Rząska
zobacz ›
15
2013-11-10
Bratniak II Kraków
3:3
TS Węgrzce II
zobacz ›
15
2013-11-10
Orzeł II Iwanowice
2:0
Potok Więckowice
zobacz ›
15
2013-11-09
AP 2011 II Zabierzów
1:0
JKS Zelków
zobacz ›
15
2013-11-09
Górzanka Nawojowa Góra
3:0
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
15
2013-11-09
Niegoszowianka Niegoszowice
4:4
Tonianka Kraków
relacja ›
15
2013-11-09
Orlęta Rudawa
3:5
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
14
2013-11-03
Prądniczanka II Kraków
1:1
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
14
2013-11-03
Tonianka Kraków
1:2
Orlęta Rudawa
relacja ›
14
2013-11-03
TS Węgrzce II
3:4
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
14
2013-11-03
JKS Zelków
1:2
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
14
2013-11-02
Potok Więckowice
3:1
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
14
2013-11-02
Topór Aleksandrowice
1:4
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
14
2013-11-02
Wisła Rząska
2:1
Bratniak II Kraków
zobacz ›
13
2013-10-27
Błękitni II Modlnica
0:1
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
13
2013-10-27
Górzanka Nawojowa Góra
4:0
Wisła Rząska
zobacz ›
13
2013-10-27
Niegoszowianka Niegoszowice
2:2
TS Węgrzce II
zobacz ›
13
2013-10-27
Orzeł II Iwanowice
1:0
Tonianka Kraków
relacja ›
13
2013-10-27
Płomień 2010 Jerzmanowice
2:9
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
13
2013-10-26
Bratniak II Kraków
1:2
JKS Zelków
zobacz ›
13
2013-10-26
Orlęta Rudawa
6:0
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
12
2013-10-20
Prądniczanka II Kraków
4:2
Potok Więckowice
zobacz ›
12
2013-10-20
Tonianka Kraków
0:0
Płomień 2010 Jerzmanowice
relacja ›
12
2013-10-20
JKS Zelków
1:2
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
12
2013-10-20
AP 2011 II Zabierzów
3:0
Bratniak II Kraków
zobacz ›
12
2013-10-19
Topór Aleksandrowice
2:0
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
12
2013-10-19
TS Węgrzce II
5:3
Orlęta Rudawa
zobacz ›
12
2013-10-19
Wisła Rząska
1:1
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
11
2013-10-13
Górzanka Nawojowa Góra
4:2
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
11
2013-10-13
Niegoszowianka Niegoszowice
0:4
JKS Zelków
zobacz ›
11
2013-10-13
Orzeł II Iwanowice
0:2
TS Węgrzce II
zobacz ›
11
2013-10-13
Płomień 2010 Jerzmanowice
5:2
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
11
2013-10-12
Bratniak II Kraków
2:4
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
11
2013-10-12
Orlęta Rudawa
2:2
Wisła Rząska
zobacz ›
11
2013-10-12
Potok Więckowice
1:4
Tonianka Kraków
zobacz ›
10
2013-10-06
JKS Zelków
2:0
Orlęta Rudawa
zobacz ›
10
2013-10-06
AP 2011 II Zabierzów
4:0
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
10
2013-10-05
Tonianka Kraków
2:6
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
10
2013-10-05
Topór Aleksandrowice
2:3
Potok Więckowice
zobacz ›
10
2013-10-05
TS Węgrzce II
4:0
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
10
2013-10-05
Wisła Rząska
2:0
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
10
2013-10-05
Błękitni II Modlnica
3:5
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
9
2013-09-29
Górzanka Nawojowa Góra
3:1
Bratniak II Kraków
zobacz ›
9
2013-09-29
Niegoszowianka Niegoszowice
1:5
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
9
2013-09-29
Orzeł II Iwanowice
1:0
JKS Zelków
zobacz ›
9
2013-09-29
Płomień 2010 Jerzmanowice
5:2
Wisła Rząska
zobacz ›
9
2013-09-29
Prądniczanka II Kraków
9:0
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
9
2013-09-28
Orlęta Rudawa
2:3
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
9
2013-09-28
Potok Więckowice
1:4
TS Węgrzce II
zobacz ›
8
2013-09-22
JKS Zelków
5:5
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
8
2013-09-22
AP 2011 II Zabierzów
3:0
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
8
2013-09-22
Błękitni II Modlnica
3:2
Orlęta Rudawa
zobacz ›
8
2013-09-21
Topór Aleksandrowice
0:2
Tonianka Kraków
relacja ›
8
2013-09-21
TS Węgrzce II
1:3
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
8
2013-09-21
Wisła Rząska
4:0
Potok Więckowice
zobacz ›
8
2013-09-21
Bratniak II Kraków
3:2
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
7
2013-09-15
Niegoszowianka Niegoszowice
0:4
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
7
2013-09-15
Orzeł II Iwanowice
3:3
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
7
2013-09-15
Płomień 2010 Jerzmanowice
1:4
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
7
2013-09-15
Prądniczanka II Kraków
5:2
Wisła Rząska
zobacz ›
7
2013-09-14
Orlęta Rudawa
3:2
Bratniak II Kraków
zobacz ›
7
2013-09-14
Potok Więckowice
1:4
JKS Zelków
zobacz ›
7
2013-09-14
Tonianka Kraków
3:1
TS Węgrzce II
zobacz ›
6
2013-09-08
AP 2011 II Zabierzów
3:0
Potok Więckowice
zobacz ›
6
2013-09-08
Błękitni II Modlnica
2:3
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
6
2013-09-08
Bratniak II Kraków
0:0
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
6
2013-09-07
TS Węgrzce II
2:1
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
6
2013-09-07
Wisła Rząska
3:1
Tonianka Kraków
zobacz ›
6
2013-09-07
JKS Zelków
4:0
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
6
2013-09-07
Górzanka Nawojowa Góra
6:1
Orlęta Rudawa
zobacz ›
5
2013-09-04
Orlęta Rudawa
3:2
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
5
2013-09-04
Orzeł II Iwanowice
0:1
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
5
2013-09-04
Płomień 2010 Jerzmanowice
1:2
Bratniak II Kraków
zobacz ›
5
2013-09-04
Potok Więckowice
3:1
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
5
2013-09-04
Prądniczanka II Kraków
4:3
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
5
2013-09-04
Tonianka Kraków
0:3
JKS Zelków
zobacz ›
5
2013-09-04
Topór Aleksandrowice
0:2
Wisła Rząska
zobacz ›
4
2013-09-01
JKS Zelków
9:1
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
4
2013-09-01
Bratniak II Kraków
4:4
Potok Więckowice
zobacz ›
4
2013-09-01
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
4
2013-09-01
Niegoszowianka Niegoszowice
0:3
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
4
2013-08-31
Wisła Rząska
7:0
TS Węgrzce II
zobacz ›
4
2013-08-31
AP 2011 II Zabierzów
1:1
Tonianka Kraków
zobacz ›
4
2013-08-31
Błękitni II Modlnica
1:5
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
3
2013-08-28
Orzeł II Iwanowice
3:1
Orlęta Rudawa
zobacz ›
3
2013-08-28
Płomień 2010 Jerzmanowice
3:0
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
3
2013-08-28
Potok Więckowice
4:3
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
3
2013-08-28
Prądniczanka II Kraków
1:2
Bratniak II Kraków
zobacz ›
3
2013-08-28
Tonianka Kraków
0:1
Błękitni II Modlnica
zobacz ›
3
2013-08-28
Topór Aleksandrowice
1:8
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
3
2013-08-28
TS Węgrzce II
3:4
JKS Zelków
zobacz ›
2
2013-08-25
JKS Zelków
3:1
Wisła Rząska
zobacz ›
2
2013-08-25
AP 2011 II Zabierzów
4:3
TS Węgrzce II
zobacz ›
2
2013-08-25
Błękitni II Modlnica
7:1
Topór Aleksandrowice
zobacz ›
2
2013-08-25
Bratniak II Kraków
1:1
Tonianka Kraków
zobacz ›
2
2013-08-25
Górzanka Nawojowa Góra
2:4
Prądniczanka II Kraków
zobacz ›
2
2013-08-25
Niegoszowianka Niegoszowice
3:2
Potok Więckowice
zobacz ›
2
2013-08-24
Orlęta Rudawa
0:2
Płomień 2010 Jerzmanowice
zobacz ›
1
2013-11-09
Topór Aleksandrowice
0:9
Bratniak II Kraków
zobacz ›
1
2013-08-18
Płomień 2010 Jerzmanowice
0:3
Orzeł II Iwanowice
zobacz ›
1
2013-08-18
Prądniczanka II Kraków
4:2
Niegoszowianka Niegoszowice
zobacz ›
1
2013-08-17
Potok Więckowice
0:4
Orlęta Rudawa
zobacz ›
1
2013-08-17
Tonianka Kraków
0:3
Górzanka Nawojowa Góra
zobacz ›
1
2013-08-17
Błękitni II Modlnica
6:1
TS Węgrzce II
zobacz ›
1
2013-08-17
Wisła Rząska
1:4
AP 2011 II Zabierzów
zobacz ›
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Tabela ligowa
B-klasa » Kraków II
1.
Prądniczanka II Kraków
34
2.
AP 2011 II Zabierzów
34
3.
Górzanka Nawojowa Góra
34
4.
JKS Zelków
28
5.
Wisła Rząska
23
6.
Błękitni II Modlnica
22
7.
Orzeł II Iwanowice
21
8.
Płomień 2010 Jerzmanowice
18
9.
TS Węgrzce II
17
10.
Bratniak II Kraków
16
11.
Orlęta Rudawa
16
12.
Tonianka Kraków
13
13.
Potok Więckowice
13
14.
Niegoszowianka Niegoszowice
9
15.
Topór Aleksandrowice
3
Wyniki
Ostatnia kolejka 15
Orzeł II Iwanowice
2:0
Potok Więckowice
Orlęta Rudawa
3:5
Prądniczanka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice
4:4
Tonianka Kraków
Górzanka Nawojowa Góra
3:0
Topór Aleksandrowice
Bratniak II Kraków
3:3
TS Węgrzce II
Błękitni II Modlnica
1:4
Wisła Rząska
AP 2011 II Zabierzów
1:0
JKS Zelków