login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS TONIANKA KRAKÓW - strona nieoficjalna
Aktualności:
2014-10-29
Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
2013-08-16
Na początek Górzanka.
2013-08-09
Skała 2004 kolejnym rywalem w Pucharze Polski
Wyniki ostatniej kolejki:
Orzeł II Iwanowice - Potok Więckowice
2:0
Orlęta Rudawa - Prądniczanka II Kraków
3:5
Niegoszowianka Niegoszowice - Tonianka Kraków
4:4
Górzanka Nawojowa Góra - Topór Aleksandrowice
3:0
Bratniak II Kraków - TS Węgrzce II
3:3
Błękitni II Modlnica - Wisła Rząska
1:4
AP 2011 II Zabierzów - JKS Zelków
1:0
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Zarząd
Tabela
Terminarz rozgrywek
Galeria 2009/2010
Wyszukiwarka
Logowanie
Zarejestruj się
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
33
, wczoraj:
10
ogółem:
199 996
statystyki szczegółowe
Uzytkownicy
Kibic - 1
Pilkarz - 0
Dzialacz - 1
Sztab - 0
Kontakty
Administrator
Twoje dane kontaktowe:
[x]
Wiadomość:
Wiadomość została wysłana.
Tabela
Wszystkie spotkania
Lp.
Nazwa drużyny
M.
Pkt.
W.
R.
P.
Br.
Bil.
1.
Prądniczanka II Kraków
14
34
11
1
2
60 - 27
+33
2.
AP 2011 II Zabierzów
14
34
11
1
2
44 - 17
+27
3.
Górzanka Nawojowa Góra
14
34
11
1
2
45 - 20
+25
4.
JKS Zelków
14
28
9
1
4
42 - 18
+24
5.
Wisła Rząska
14
23
7
2
5
33 - 27
+6
6.
Błękitni II Modlnica
14
22
7
1
6
39 - 32
+7
7.
Orzeł II Iwanowice
14
21
6
3
5
17 - 15
+2
8.
Płomień 2010 Jerzmanowice
14
18
5
3
6
29 - 37
-8
9.
TS Węgrzce II
14
17
5
2
7
34 - 41
-7
10.
Bratniak II Kraków
14
16
4
4
6
31 - 29
+2
11.
Orlęta Rudawa
14
16
5
1
8
32 - 36
-4
12.
Tonianka Kraków
14
13
3
4
7
19 - 27
-8
13.
Potok Więckowice
14
13
4
1
9
24 - 43
-19
14.
Niegoszowianka Niegoszowice
14
9
2
3
9
21 - 43
-22
15.
Topór Aleksandrowice
14
3
1
0
13
11 - 69
-58
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Tabela ligowa
B-klasa » Kraków II
1.
Prądniczanka II Kraków
34
2.
AP 2011 II Zabierzów
34
3.
Górzanka Nawojowa Góra
34
4.
JKS Zelków
28
5.
Wisła Rząska
23
6.
Błękitni II Modlnica
22
7.
Orzeł II Iwanowice
21
8.
Płomień 2010 Jerzmanowice
18
9.
TS Węgrzce II
17
10.
Bratniak II Kraków
16
11.
Orlęta Rudawa
16
12.
Tonianka Kraków
13
13.
Potok Więckowice
13
14.
Niegoszowianka Niegoszowice
9
15.
Topór Aleksandrowice
3
Wyniki
Ostatnia kolejka 15
Orzeł II Iwanowice
2:0
Potok Więckowice
Orlęta Rudawa
3:5
Prądniczanka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice
4:4
Tonianka Kraków
Górzanka Nawojowa Góra
3:0
Topór Aleksandrowice
Bratniak II Kraków
3:3
TS Węgrzce II
Błękitni II Modlnica
1:4
Wisła Rząska
AP 2011 II Zabierzów
1:0
JKS Zelków