LKS TONIANKA KRAKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 84
ogółem: 70 115

statystyki szczegółowe

Kontakty

Aktualności

Dla nas, bez nas.

  • autor: tonianka1933, 2012-11-19 19:43

Wczoraj, zaległą 11. kolejką oficjalnie zakończyła się runda jesienna. Pomimo, że nasza drużyna pauzowała, nie zaszły  zbytnie zmiany w górnej części tabeli. Nasi rywale zagrali pod nas...

To, że na półmetku rozgrywek mamy premiowane awansem trzecie miejsce zawdzięczamy Strumykowi, który rozgromił 6:1 na własnym boisku drużynę Płomienia II nad którym nadal mamy punkt przewagi.

'Zawiedli' także lider i wicelider, którzy zremisowali swoje mecze. Polanowice podzieliły się punktami z Niedźwiedziem II a Polonia z Maszycanką.

Dzięki takim wynikom Tonianka traci do lidera 5 punktów a do drugiej drużyny tabeli tylko jeden.

Trochę statystyk:

Nasza drużyna rozegrała 12 spotkań.

Odniosła 8 zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki.

Nasi zawodnicy strzelili w sumie 32 bramki, stracili 11.

Najwyższe zwycięstwo: 5:0 z Płomieniem II.

Najwyższa porażka: 3:1 z Polonią.


  • Komentarzy [6]
  • czytano: [477]
 

autor: ~pon Kaziu 2012-11-19 21:49:25

avatar Co racja, to racja. Tak jak by się wszystkie Kluby rywalizujące z nami o wejście do 'B" klasy umówiły by nie psuć nam na zimę humoru.
............ Chcę jeszcze powiedzieć iż teraz jest odpowiedni czas i byłoby dobrze pomyśleć także nad tym, żeby Tonianka została wpisana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia do rejestru organizacji pożytku publicznego i otrzymała swój numer KRS, bo w związku z tym, każdy mógł by wesprzeć nasz Klub przekazując-zamiast do budżetu państwa- 1% swojego podatku za rok 2012 i kolejne lata. Wystarczyło by tylko wtedy by Skarbnik Klubu założył w tym celu dla Tonianki konto w obojętnie jakim banku, na które by te wpłaty można było przekazywać, lub na to które teraz jest z zaznaczeniem w tytule przelewu jako "darowizna"........ cd w II części


autor: ~pon Kaziu 2012-11-19 21:51:37

avatar Następna kwestia, także uważam niezbędna, to zainteresowanie mieszkańców Toń i nie tylko, do współpracy z naszym Klubem. Konieczne jest tutaj na tym portalu podanie choćby takiej krótkiej informacji, jak: Wszystkie osoby i podmioty zainteresowane współpracą z LKS Tonianka prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:..........., lub drogą mailową na adres mailowy:......


autor: ~pon Kaziu 2012-11-19 21:52:04

avatar Nic by się przez to nie stało jak by taki mały anons zamieścić, a korzyści z tego mogły by być duże, bo wiele osób na naszym osiedlu interesuje się futbolem i zapewne chętnie by się w jakiejś formie włączyło w działalność naszego Klubu. Można by i w ten sposób przyciągnąć do Tonianki niezłych zawodników, którzy może nie mieszkają w tej części Krakowa, a ciągnie ich do piłki i dzięki możliwości kontaktu taką drogą chętnie by wzmocnili naszych Chłopaków.
Dziękuję za uwagę.


autor: ~pon Kaziu 2012-11-20 09:48:39

avatar W nawiązaniu do wczorajszych postów chciałbym tylko dodać iż dzięki wpisowi do do "rejestru organizacji pożytku publicznego" sporo pieniążków tą drogą pozyskuje Wawel, z tym że w całości idą one na sekcje spadochroniarską i strzelecką. Zaś w Nowy Rok nawet na kazaniu w kościele św. Jadwigi Królowej Ksiądz zachęcał wiernych do wpłat na konto parafialnego klubu sportowego Jadwiga i na początku stycznia nasz ks. Jan też by mógł ściemnić wiernym że kto nie dokona takiej wpłaty na nasz Klub- nie osiągnie Królestwa Bożego. A co. Wszystkie chwyty dozwolone w słusznym celu.


autor: ~pon Kaziu 2012-11-22 18:07:54

avatar Panu Prezesowi Pietrzykowi z okazji imienin życzenia pomyślności, wszelakiej radości i wytrwałości do doprowadzenia Tonianki w szeregi piłkarskiej Ekstraklasy przesyłają kibice naszego Klubu z Toń.
Panie Stefanie 100 lat życia w pełnym zdrowiu ! ! ! ! !


autor: ~Jack 2012-11-26 10:30:31

avatar Jestem pod dużym wrażeniem, że mamy takich wspaniałych kibiców, z takimi wspaniałymi pomysłami, tylko od pomysłu do realizacji droga daleka. Myślę że "pon Kaziu" powinien zostać członkiem Zarządu LKS Tonianka i te pomysły wprowadzić w życie. "Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem".


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Orzeł II Iwanowice 2:0 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 3:5 Prądniczanka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 4:4 Tonianka Kraków
Górzanka Nawojowa Góra 3:0 Topór Aleksandrowice
Bratniak II Kraków 3:3 TS Węgrzce II
Błękitni II Modlnica 1:4 Wisła Rząska
AP 2011 II Zabierzów 1:0 JKS Zelków