LKS TONIANKA KRAKÓW - strona nieoficjalna

Trening + badania lekarskie

• autor: pepelesfond, 2013-04-11 20:09

Przypominam, że jutro tj. 12.04 o godz. 18 jest trening i będą przeprowadzone badania lekarskie. Obecność OBOWIĄZKOWA!!

autor: ~Pon Kaziu 2013-05-20 20:38:17

avatar Otrzymałem informację:Automatyczna kontrola anty-spamowa:
Komentarz zbyt długi. Dozwolona ilość znaków 800..
Ch... prawda. Automat liczyć nie umie.

autor: ~Pon Kaziu 2013-05-20 20:40:24

avatar Widoczny jest brak dobrego trenera jak np Stawowy, bo Grzesiu z całym szacunkiem dla Niego nie jest w stanie się porozrywać. Jest trenerem, jest kapitanem, gra w piłkę i pieron jeszcze nie wie co ma na głowie. A na boisku jego miejsce nie jest na bocznej obronie, bo tak mądry zawodnik musi być wykorzystany we właściwy sposób- by z Jego gry Tonianka miała jak największy pożytek. Trzeba zagrać z Grześkiem w pomocy, bo On wszystko widzi i zawsze zagrywa piłkę tam gdzie należy do najlepiej ustawionego partnera, a i podyrygować Drużyną było by mu wtedy lepiej
Dalej Asy do B klasy

autor: ~Pon Kaziu 2013-05-20 20:54:16

avatar Pięknie przystrzyżona murawa. Aż miło było patrzeć, a co dopiero grać. Sukces cieszy bo teraz wystarczy tylko za tydzień wygrać z Płomieniem i jesteśmy w "B" klasie.I można by już zacząć oblewać awans.....
Mnie razi trochę u nas brak zgrania. Gry z sobą, gry mądrej, przemyślanej, spokojnej a nie nerwowej, gry mającej na celu wykorzystanie w pełni swoich możliwości. Na "C" klasę to idzie jeszcze wytrzymać, ale przecież ambicje Tonianki sięgają zdecydowanie wyżej- no.... przynajmniej jakaś liga. Nawet w ostateczności może być IV. A co. W Giebułtowie dali radę tacy co Toniance jeszcze niedawno czyścili buty, a nasz Klub z 80 letnią tradycją by se z tym nie poradził?
Ja w Toniankę wierzę jak w Zawiszę i wiem, że już niedługo narodzi się Klub którego nam będą pozazdrościć wszyscy naokoło.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orzeł II Iwanowice 2:0 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 3:5 Prądniczanka II Kraków