LKS TONIANKA KRAKÓW - strona nieoficjalna

Skała 2004 kolejnym rywalem w Pucharze Polski

• autor: tonianka1933, 2013-08-09 13:59

W drugiej rundzie Pucharu Polski zagramy ze Skałą 2004. Mecz odbędzie się na obiekcie Tonianki w niedzielę o godzinie 17:30. Wszyscy na mecz!

autor: ~Pon Kaziu 2013-08-11 19:50:47

avatar Ja p***** jak mnie głowa rozbolała. Ja już myślałem że w życiu wszystko widziałem i nic mnie nie jest w stanie zadziwić. Ale to co robił dziś lewy obrońca Tonianki i najleprzy kolega Grzesia Pietrzyka- to woła o pomstę do nieba. Grzesiu: czy Ty oczu nie masz? Czy Ty masz c***** na oczach. Paru Ludzi jeszcze chodzi na Toniankę i dobrze by było chociaż na sędziów zebrać od nich kasę, ale wszyscy sie odbiją jak będą zmuszeni patrzeć na takiego kołka. On nawet nie wie gdzie ma być i kogo kryć. On nawet piłki kopnąć nie umie. A ten biedny lewy pomocnik zamiast się włączać do akcji ofensywnych i konstruować jakieś akcje, to cały czas musiał latać w obronie za napastnikami ze Skały, bo najlepszy kolega Grzesia spacerował sobie jak jaśnie Pan i w d***** miał to co się na boisku dzieje.
Obudź się

autor: ~Grzesiu Pietrzyk 2013-08-11 21:49:55

avatar W odpowiedzi na pana wiadomość muszę stanowczo zaprotestować przeciwko stawianiu w ten sposób sprawy. Żadne kolesiostwo w drużynie nie panuje,proszę mnie nie obrażać. Jeśli "Pon Kaziu" jest wiernym kibicem jak twierdzi i chodził na mecze Tonianki w ubiegłym sezonie to wie że Maciek Kornaś grał większość meczy na lewej obronie. To że grał dzisiaj to oznaka że nie mamy nikogo innego na tą pozycję na dzień dzisiejszy. Nie będę się jednak z tego tłumaczył... Nie wiem skąd jednak ten zuchwały wniosek kilkukrotnie nawet powtórzony że to mój najlepszy kolega... Krzywdzi mnie taka opinia,kategorycznie się z nią nie zgadzam!! O grze w podstawowej jedenastce a nawet obecności na ławce decyduje tylko poziom merytoryczny i chciałbym żeby "Pon Kaziu" przyjął to do wiadomości i sam się obudził:)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orzeł II Iwanowice 2:0 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 3:5 Prądniczanka II Kraków